Mottó: Öltöztessük ünnepi szinbe a környezetünket!

Parajd Község Önkormányzata környezetszépítő versenyt hirdet a község legszebb portái számára. A versenyben az előkertek, kertek (porták előtti tér) virágos tornáncok, balkonok, erkélyek mérik össze szépségüket. A megmérettetés célja, hogy megmutassuk, mennyire szépek, rendezettek a község portái, és milyen sokan tesznek azért, hogy saját környezetük szebb és vonzóbb legyen, valamint, hogy motiváljuk a lakosságot az igényesebb, még szebb környezet megteremtésében.

Virágos, rendezett porta Parajd

Saját készítésű fényképek beküldésével bárki (magánszemélyek, vállalkozások illetve intézmények) részt vehet a versenyen, három különböző kategóriában:

• Legdekoratívabb előkert
• Legtakarosabb porta (cím adományozható annak a kertnek, előkertnek, melynek minden szabad területe igényes, rendezett)
• Legvirágosabb tornánc, balkon, erkély

Pályázatról:

• A pályaműveket –– elektronikus úton lehet beküldeni a hivatal email címére: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..
  • Pályázni aktuális, idei fotókkal, lehet (szükség, igény esetén a fotózásban illetve a regisztrációban segítséget tudunk nyújtani).
  • A pályázatokat 2021 június 10 és 2021 szeptember 1 időszak között várjuk.
  • Egy szakmai zsűri döntése alapján mindhárom kategóriában nyertes pályaműveket hirdetünk, amelyek beküldői díjazásban részesülnek.
  • Az első három helyezett egy emléktáblát kap, amit kitehet a házára.

Közönségdíj: A Facebookon 2021 szeptember 7.-ig lehet szavazni, like küldéssel, a legszebb pályaművekre, ahol a szavazatok alapján egy újabb győztest hirdetünk ki.

Bővebb információért érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 0740-773-548 - Simófi Ferenc, 0749-126-776 - Vágási Erika Andrea

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

Parajd Község Önkormányzata nevében,
Nyágrus László - polgármester